Parę dodatkowych informacji

Jakiego rodzaju atrakcje oczekują na hotelowych gości?

Posted on 21/06/2018 2:13pm
książka
Source: www.morguefile.com
Przy wyborze dobrego hotelu trzeba zwrócić uwagę na parę podstawowych kwestii. Jedną z nich jest stosunek opłaty do standardu, który jest oferowany przez dany hotel. Paradoksalnie, dosyć często bywają takie sytuacje, kiedy hotel, który ma więcej tzw.
Read more >>

O czym trzeba pamiętać jadąc w podróż?

Posted on 12/02/2020 7:54am
zachód słońca
Author: annie!
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi niezwykle lubi podróżować. Można by to robić kupując wycieczkę w najbliższym biurze turystycznym. Jednak najwięcej frajdy przyniosą jednoosobowe podróże, podczas których można by zapoznać interesujących ludzi i obejrzeć interesujące miejsca.
Read more >>

Gdzie warto teraz wybrać się na wakacje

Posted on 15/01/2021 7:48am
Zamek w Pieninach
Author: adzica
Source: www.sxc.hu
Należy obecnie odpowiednio planować własne wakacje. Dobrze więc czasem zapoznać się z wielością propozycji wielorakich w większości wypadków nadzwyczaj atrakcyjnych biur podróży. Ilość propozycji okazuje się jednak na tyle znaczna, że czasem nie prosto jest wybrać wymarzoną ofertę dla siebie.
Read more >>

Wyjazdy na studenckie obozy w korzystnych cenach

Posted on 12/10/2019 7:33am
Gorące wakacje
Source: iiimillenium.pl
Znakomitym pomysłem na miły odpoczynek dla wszystkich studentów są wycieczki takie jak studenckie obozy. Każdego roku turystyka studencka staje się szczególnie rozwiniętą branżą w Polsce. Nierzadko spotykany mix rewelacyjnej zabawy z wieloma atrakcjami, a także ze zwiedzaniem okolicznościowych zabytków umożliwia prędką integrację oraz rozwój naukowy. Właśnie dlatego studenckie obozy są istotnym punktem zainteresowania młodzieży studenckiej, jak również istota branży takiej jak turystyka studencka wciąż rośnie. W obecnych czasach wyszukać można interesujące oraz niedrogie wyjazdy na studenckie obozy. Propozycje na wyjazdy nie dotyczą tylko czasu wakacji, lecz turystyka studencka obejmuje również wyjazdy w innych, wybranych na własną rękę dniach
Read more >>

Pragniesz mieć własny hotel? To nie takie problematyczne! Sprawdź jakie warunki musi spełnić przyszły hotelarz

Posted on 04/04/2019 8:12am
hotel
Author: Prayitno/more than 2.5 millions views: thank you!
Source: http://www.flickr.com
Wiele branż w naszym kraju zyskuje na znaczeniu, tak jest na przykład z branżą hotelarską. Ostatnie lata nie pozostawiają wątpliwości, nastąpił wzrost inwestycji w tym segmencie rynku. Nastąpiły przy tym pewne zmiany, coraz większe znaczenie mają hotele ekonomiczne, a trochę słabiej spisują się hotele z wyższego segmentu, czyli pięciogwiazdkowe. Hotele ekonomiczne również w najbliższych latach mają jeszcze bardziej zyskać na znaczeniu. Niskie nakłady kosztów i szybki zwrot nakładów, to najważniejsze składowe tego sukcesu. Może również myślisz, by otworzyć taki hotel?
Read more >>

Kwatery i domki letniskowe- świetny sposób na komfortowy relaks a także niesamowite wspomnienia

Posted on 27/08/2018 7:20am
Plaża
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Planując wyjazd na odpoczynek należy pomyśleć o właściwym miejscu noclegowym. Mogą być to pola namiotowe, przeróżne kwatery, domki oraz domki letniskowe. Wybierając owe miejsce trzeba kierować się standardem wyposażenia, dostępem do bieżącej ciepłej wody oraz toalecie. Oczywiście każda osoba potrzebuje czegoś innego, jedni pragną więcej, a niektórym wystarczy popularne pole namiotowe bez dostępu do nawet ciepłej wody.
Read more >>

Wakacje w Zakopanem, czyli jak znaleźć najlepszy nocleg

Posted on 18/01/2020 7:49am
Tatry
Author: Edgars En.
Source: http://www.flickr.com
Góry to popularnie wybierany przez rodziny kierunek na urlop. Urzekające pejzaże, czyste powietrze oraz możliwość zdobywania coraz wyższych szczytów to tylko niektóre walory, jakie powiązane z wczasami w Tatrach czy Bieszczadach.
Read more >>

Dlaczego dobrze jest spędzić letni wypoczynek w Kołobrzegu

Posted on 03/11/2020 9:03am
urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie morze ściągają miliony turystów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak tutaj. Szerokich, białych i z delikatnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba podróżować do Hiszpanii czy na Malediwy, aby na własnej skórze poczuć gorące słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.
Read more >>

Wczasy w tropikach

Posted on 25/04/2020 7:55am
Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży oferuje wycieczki na Karaiby. Wyspy Karaibskie to rejon między kontynentami Ameryk. Karaiby obejmują geograficznie: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich położonych na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Kolumba w 1492 roku i stosunkowo szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.Razem obejmują one obszar 255 tys. km², zamieszkująca tam ludność przekracza 40 mln.
Read more >>

W których nadmorskich miejscowościach warto kupić mieszkanie?

Posted on 07/12/2019 8:04am
apartament nad morzem
Author: Reynaers
Source: Reynaers
Spora część z nas niesłychanie dobrze wie, że posiadanie osobistego miejsca zamieszkania jest przez nas niebywale pożądane. W trakcie naszego życia dochodzimy bowiem pewnego razu do momentu, kiedy postanawiamy opuścić nasz dom rodzinny, by móc cieszyć się w pełni dorosłym życiem.
Read more >>

Zimowe wyjazdy narciarskie szczycą się wielkim powodzeniem

Posted on 27/05/2020 7:46am
zima w górach
Author: Kaloyan Raev
Source: http://www.flickr.com
O letnich urlopach najczęściej myślimy z wielkim wyprzedzeniem, pragnąc mieć pewność, że pojawimy się w naszym wyśnionym miejscu oraz wszystko zapniemy na ostatni guzik. Lecz czy powiemy już w jakim miejscu spędzić własne zimowe wakacje?
Read more >>

Ciekawe miejsca i atrakcje w Kołobrzegu, rola tego miasta na mapie polskich uzdrowisk.

Posted on 16/01/2021 8:11am
Kołobrzeg
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Kołobrzeg jest jednym z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad naszym morzem. Co roku przyjeżdżają do niego setki tysięcy wczasowiczów, szczególnie w sezonie letnim miasto to, podobnie jak inne nad morzem, na dużo więcej turystów niż mieszkańców. Do Kołobrzegu większość osób przyjeżdża przede wszystkim dla morza i piaszczystych plaż, generalnie warunki do aktywnego wypoczynku są tam rzeczywiście wyśmienite.
Read more >>

Wprowadzając Chorwacja wycieczka zagwarantujemy sobie niesamowite wakacje

Posted on 17/12/2019 7:37am
Chorwacja
Author: dijey bobo
Source: http://www.flickr.com
Kiedy rozmyślamy o własnym wypoczynku, to powinniśmy się zastanowić czy chcemy go spędzić w swoim kraju, czy być może pragniemy wyjechać za granicę oraz zobaczyć odmienną kulturę? Gdy mocniej będziemy zainteresowani tą drugą możliwością, to z pewnością musimy się rzetelnie namyślić, który kierunek obrać. Należy tutaj powiedzieć, że jadąc za granicę musimy się zastanowić, czy pragniemy zajechać z biurem podróży i oglądać wszystko w rytmie zatwierdzonym przez przewodnika, czy może wolimy pojechać na swoją rękę.
Read more >>

Całkiem inny urlop. Podróżowanie bez zwiedzania – jak poznać świat od kuchni?

Posted on 29/10/2020 8:08am
Portugalia
Source: pixabay.com
Najczęściej wyjazdy do krajów europejskich oznaczają zwiedzanie popularnych zabytków w stolicach państw, jakich spis znamy z lekcji geografii. Ale wiele osób patrzy na kraje, jakie odwiedza, w inny sposób. Ludzie chcą poznać tubylców i kulturę, zrobić coś razem z rodzimymi mieszkańcami, a nie tylko zwiedzić miejsca uznane za warte zwiedzenia.
Read more >>

Gdzie wybrać się na Sylwestra albo poetyczny weekend we dwoje?

Posted on 15/09/2020 1:48pm
domek
Author: richard olvera
Source: http://www.flickr.com
Aranżowanie Sylwestra należałoby zacząć z dosyć szerokim wyprzedzeniem, gdyż potem może się okazać, iż nie odnajdziemy oferty, która by nas zaintrygowała. Planowanie Sylwestra w ostatniej chwili zdoła wiązać się też z tym, iż w interesującym nas miejscu, obiekcie czy na zabawie sylwestrowej nie będzie już wolnych miejsc.
Read more >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16