Końska dawka aktualności

Konie i podróże to dwie pasje, które staramy się połączyć. Śledźcie nasze zmaganie w podróży.

Z jakiego powodu dobrze jest wybrać Zatokę Pucką? Czego tam możemy oczekiwać?

Posted on 27/10/2020 8:13am
relaks w Polsce
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
Zatoka Pucka nie jest tak znana jak na przykład Gdańska czy Sopotu, lecz jednak to bardzo popularny, miły akwen przeznaczony dla plażowiczów. turyści jednak bardzo często tego nie dostrzegają a więc miast wybrać lepsze miejsce na wypoczynek - nad zatoką, decydujemy się na gwarne i komercyjne plaże.


A przecież zalet spędzenia czasu w Zatoce Puckiej będzie naprawdę wiele, na przykład innymi to, że woda tam będzie zawsze nieco większa niż po prostu morzu.
Read more >>

W jakiej kwocie noclegi Pobierowo nam zaoferuje?

Posted on 24/10/2020 8:00am
akwedukt
Author: By RaSeLaSeD - Il Pinguino
Source: www.flickr.com
Nad morzem istnieje wiele przeróżnych miejscowości, w których możemy się zameldować, przez to trzeba się namyślić, która z nich okaże się być dla nas odpowiednia.
Read more >>

Paryż – miasto dla zakochanych, do którego dobrze jechać o każdej porze roku

Posted on 22/10/2020 8:17am
Niemcy
Author: Jose Monsalve 2
Source: http://www.flickr.com
Paryż – miasto zakochanych jest jednym z najpiękniejszych nazw niniejszego miejsca. Wiele par decyduje się na stolicę Francji na podróż po ślubie, by przeżyć z kochaną osobą przemiłe chwile tuż po uroczystościach zawarcia związku małżeńskiego. Niejednokrotnie też panowie są zdecydowanie właśnie tam poprosić swą wybrankę o rękę, albowiem pani będąca pod urokiem tego pięknego miasta zapewne się zgodzi.
Read more >>

Wypad na łono natury – o czym nie zapomnieć?

Posted on 13/10/2020 7:57am
Trekking
Source: pixabay.com
Zamierzasz wypad na łono natury? Marzy Ci się dzika, szalona przygoda? Chcesz przeżyć coś innego aniżeli kiedykolwiek do tej pory? Znudziły Ci się już normalne, nudne wakacje nad morzem lub nad jeziorem, w spokojnym pensjonacie pełnym rodzin z pociechami oraz emerytów? Taki wypad inny niż z reguły na pewno sporo wniesie do Twojego życia.
Read more >>

Koniec aktualnego roku zbliża się bardzo dużymi krokami

Posted on 13/10/2020 7:55am
urlop - ogląd
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Dla jednych z nas jest to czas bardzo dużych przygotowań do najbardziej lubianych w roku świąt, dla drugich natomiast zastanawianie się, dokąd wyjechać na czas świąt i w którym miejscu przywitać Nowy Rok.
Read more >>

Grecja - w 2014 roku to tam warto pojechać - nasz przewodnik

Posted on 04/10/2020 8:14am
grecja
Author: DODO DODO
Source: http://www.flickr.com
Bardzo fajnie jest odkrywać fajne państwa. Niby Tatrom, nadbałtyckim plażom, Mazurom albo tak ślicznym miastom jak Sandomierz bądź Kraków nic nie brakuje, to jednakże czymś normalnym jest chęć poznania chociażby Hiszpanii, Tajlandii czy USA - kto nie chciałby poznawać innych państw?
Read more >>

Z jakiego powodu Łódź jest dzisiaj znakomitym miejscem dla prowadzenia swojej działalności gospodarczej?

Posted on 04/10/2020 8:10am
centrum łodzi
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
Dziś coraz więcej osób podejmuje decyzję o prowadzeniu swojej firmy. Najczęściej, jest to spowodowane chęcią pracy na swój rachunek albo trudnościami z odnalezieniem ciekawej posady. Na szczęście, gospodarka wolnorynkowa, która zaczęła działać w Polsce po zakończeniu komunizmu sprawiła, że każdy ma szansę na prowadzenie biznesu. Aglomeracje starają się być coraz bardziej atrakcyjne dla przedsiębiorców.
Read more >>

Galanteria dla hoteli w ofercie przeróżnych marek

Posted on 04/10/2020 8:10am
kosmetyki hotelowe
Source: foter.com
Dziś znajdziemy multum rozlicznych hoteli, które proponują rozliczne typy standardu. Najtańszymi typami hoteli są motele i hostele, w których standard jest raczej delikatny, za to cena jest ogromnie niska. Hotele o wyższym standardzie są oczywiście znacznie wygodniejsze oraz o wiele bardziej komfortowe, niemniej nieraz cena za nocleg jest dla wielu postaci za wysoka.
Read more >>

Z dzieckiem na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Posted on 03/10/2020 8:18am
Salon, apartament Jaguara w Londynie
Author: Jaguar
Source: www.jaguar.pl
Być może zrezygnowałaś z aktywnego wypoczynku, obawiając się, że będzie on nadto ciężki dla twojego malucha albo skomplikowany do przygotowania. Nie musi tak być. Dzieci lubią odkrywać nowe miejsca. Pamiętaj jednakże, ażeby wybierając się na włóczęgę w góry z latoroślą stosownie się do tego przyszykować.
Read more >>

W jakim miejscu w obecnym roku roku spędzić swoje wakacyjne wczasy?

Posted on 02/10/2020 8:09am
Tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście do wakacji mamy jeszcze całkiem sporo czasu, ale warto już teraz rozpocząć planowanie swojego urlopy. Należy bowiem pamiętać, że w modnych miejscach turystycznych zarezerwowanie miejsca na spanie na ostatnią chwilę można być niezwykle trudne. Wśród najchętniej wybieranych przez naszych rodaków destynacji odnajdziemy góry. Urlop w górach cieszą się niezwykle ogromną popularnością.
Read more >>

Hotele w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego - na jakie obiekty noclegowe trzeba zwrócić uwagę?

Posted on 02/10/2020 7:39am
hotel
Author: Roman Boed
Source: http://www.flickr.com
Gdy wyruszamy do Olsztyna musimy znaleźć sobie pokój. To ważne, żeby znaleźć takie miejsce, które będzie nam pasowało. Musimy mieć na uwadze, że każde miejsce w Olsztynie ma własny urok. Dlatego hotel Olsztyn to miejscowości, w której wszyscy dadzą radę znaleźć dla siebie odpowiedni hotel. Musimy jednak pamiętać, że w centrum Olsztyna nie zobaczymy wielkich jezior, bo miasto, to jednak miasto.
Read more >>

Najtrafniejszy pomysł na wypoczynek? Udaj się na Mazury.

Posted on 01/10/2020 7:47am
wakacje - wyobrażenie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, nasi rodacy posiadają bardzo dużo propozycji wypoczynkowych. Ci najmocniej ciekawi świata udają się na dalekie kontynenty, takie jak Australia. Osoby, które kochają zwiedzać ogromne metropolie, wybierają możliwość niedrogich lotów do zachodnich stolic. Nadal wiele osób także preferuje nasze polskie morze, najlepiej czując się właśnie tam. Lecz ostatnimi czasy, dużo podróżnych, także z innych krajów, wybiera jako miejsce wczasów Mazury. Nic w tym zaskakującego, jest to przecież jedno z najładniejszych miejsc starego kontynentu.
Read more >>