Końska dawka aktualności

Konie i podróże to dwie pasje, które staramy się połączyć. Śledźcie nasze zmaganie w podróży.

Niemała paleta ofert noclegowych do wyboru

Posted on 28/02/2021 7:31am
Bieszczady
Author: Pawel
Source: http://www.flickr.com
Pobyt w Bieszczadach bez wątpienia będzie można zaliczyć do tych udanych. Nie brak doskonałych ofert, które są przygotowywane z dużym zacięciem. Niedrogi pobyt jest niesamowicie istotny dla wybierających dla siebie ofert wakacji górskich. Mogą dzięki temu zaoszczędzić, a noclegi Bieszczady oferują doskonale dopracowane opcje. Nie warto oszczędzać na wyjazdach z rodziną, gdyż dobrze jest decydować się szczególnie na znakomitą zabawę. Wyjątkowe rozwiązania urlopowe są przygotowane dla wszystkich.
Read more >>

Nasz kraj obfituje w niezwykle malownicze zakątki, które doceniamy nie tylko my rodacy, ale też nasi zagraniczni sąsiedzi. Chętnie je odwiedzają co jest najlepszym dowodem na to, że tworzymy dobry klimat, zachęcający do powracania do nas.

Posted on 18/02/2021 7:31am
szklarska-poręba-hotele-obrazek
Author: Karol K
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w niebywale urokliwym państwie i to powinno weselić. Wspaniałe usytuowanie w środku Europy, morze na północy, na południu góry, wiele terenów nizinnych i tak samo wiele z widokiem wzgórz . To wszystko powoduje, że odważnie jesteśmy w stanie rywalizować oczywiście na miarę swoich możliwości z zagranicznymi kurortami .
Read more >>

Udane i perfekcyjne wakacje w hotelu SPA w Szklarskiej Porębie - poznaj możliwości

Posted on 17/02/2021 7:47am
spa
Author: Alexander Synaptic
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli kochamy górskie rejony i planujemy wybrać się na ferie w góry, to perfekcyjnym miejscem bezsprzecznie będzie Szklarska Poręba. To wyjątkowo romantyczny region, jaki ma niemało do zaoferowania. Odszukamy tam niemało fascynujących szlaków turystycznych i liczne atrakcje, ponadto Szklarska Poręba naturalnie zachwyci nas mnogimi walorami widokowymi.
Read more >>

Bardzo często jesteś w podróży służbowej i nocujesz w różnych miejscach

Posted on 16/02/2021 7:48am
poznań noclegi centrum
Author: zdjęcia: Wikipedia.pl
Niezwykle lubisz własną pracę mimo to, że jej charakter wymaga od Ciebie bardzo częstego podróżowania. Przyzwyczaiłeś się już do tego, jest możliwe nawet stwierdzić, iż niezwykle Ci to pasuje, a biorąc pod uwagę pensję jaką za nią uzyskujesz to śmiało można powiedzieć, że Twoja praca stuprocentowo Cię satysfakcjonuje i faktycznie nie masz powodów do narzekań.
Read more >>

Rozwiązanie na udany zimowy urlop

Posted on 16/02/2021 7:44am
apartamenowiec
Author: MelisaTG
Source: http://www.flickr.com
Myślę, że każdy z nas marzy o tym, żeby po nudnych godzinach spędzonych na pracy, w supermarketach, czy pełniąc inne codzienne obowiązki móc nareszcie wypocząć.
Read more >>

Noclegi w stolicy Wielkopolski warte polecenia

Posted on 14/02/2021 7:26am
Stary rynek w Poznaniu
Poznań, stolica Wielkopolski jest przyzwoicie skomunikowane, leży na styku istotnych linii kolejowych.
Miasto jest duże, jednak pełne zieleni, parków, jezior. Ktokolwiek, kto lubi aktywność fizyczną ma wszystko na wyciągnięcie ręki. Wielkopolanie posiadają duszę i żyłkę do biznesu, i to im wychodzi, częściej aniżeli inni w Polsce biorą sprawy w swoje ręce
Poznań należy do najbardziej ważnych pod względem ekonomicznym miast Polski. Atutem miasta jest mocna, solidna, zróżnicowana gospodarka, oparta na przedsiębiorczości mieszkańców, również słynnych, dużych jednostkach lokalnych i zagranicznych.
Read more >>

Wyposażenie do hoteli, galanteria hotelowa

Posted on 05/02/2021 7:47am
hotel
Author: Walter Schärer
Source: http://www.flickr.com
Mieć hotel brzmi rzeczywiście genialnie. Ale będąc właścicielami hotelu trzeba faktycznie nieźle się namęczyć. Nie jest wcale tak banalnie prowadzić hotel. Na początek należy go wyposażyć, a to jest trudna sprawa. Oczywiście idealną opcją jest właściwe wsparcie, a odpowiednie wsparcie to firma, która tworzy wszystko, co niezbędne do hotelu. Bo wyposażenie do hoteli, to niezmiernie istotna kwestia. A istotne jest naprawdę wszystko od tego, jakie zamki zostaną zamontowane w drzwiach, nie mówiąc o samych drzwiach, przez łóżka, szafy, lampy i ogółem wszystko, co w hotelach musi się znaleźć.
Read more >>

Komfortowe apartamenty w Szczecinie.

Posted on 05/02/2021 7:32am
polecany apartament
Author: nhow
Source: Kaldewei
W tym czasie nie ma problemu z tym, aby nabyć ekskluzywne apartamenty w Szczecinie. Mało tego, eksperci z dziedziny nieruchomości podkreślają, że obecnie o wiele bardziej opłaca się kupić mieszkanie aniżeli je wynajmować. Rata pożyczki jest bowiem zbliżona do wszystkich opłat za czynsz.
Read more >>

Urlop to każdego jednego roku niecierpliwie oczekiwany czas

Posted on 02/02/2021 7:41am
jezioro
Author: Josep Bracons
Source: http://www.flickr.com
Wówczas dopiero mamy możliwość sobie pozwolić na luz, na który tak niecierpliwie oczekujemy cały rok. W jaki sposób i w jakim miejscu spędzamy ten najbardziej uwielbiany w roku okres?


Bardzo różnie, ale jedyną rzeczą, która łączy każdą jedną formę urlopowania bywa to, iż pozwalamy sobie na bardzo wyluzowane życie, tzn.
Read more >>

Poszukujemy dobrego hotelu

Posted on 29/01/2021 7:31am
pokój hotelowy
Author: Rory Finneren
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wiemy już, jakiego typu pokój czy pobyt jest przez nas oczekiwany, dobrze jest wiedzieć, w jaki sposób odnaleźć dobry hotel, by pobyt w nim był rozkoszą nie zaś udręką. Ileż razy było tak, że skuszeni ciekawą ceną jak też w miarę dobrą pozycją decydowaliśmy się na rezerwację miejsca a po przybyciu nasze oczekiwania (jak też zdjęcia pokoi na stronie internetowej) mocno rozmijały się z rzeczywistością?
Read more >>