Końska dawka aktualności

Konie i podróże to dwie pasje, które staramy się połączyć. Śledźcie nasze zmaganie w podróży.

Gdzie kupić atrakcyjne upominki z wyprawy do Krakowa?

Posted on 19/11/2020 7:41am
Kraków
Author: Alessandro Caproni
Source: http://www.flickr.com
Wczasy w Krakowie to oglądanie tych punktów miasta, które kojarzą się zwykle z wycieczkami szkolnymi. Ważne zabytki ”zaliczane” są jako element obowiązkowy już na początku wyjazdu. Później pozostaje wolny czas na przyjemności. Jedną z nich mogą być zakupy.
Read more >>

Paryż – miasto dla zakochanych, do którego dobrze jechać o każdej porze roku

Posted on 18/11/2020 9:04am
Niemcy
Author: Jose Monsalve 2
Source: http://www.flickr.com
Paryż – miasto zakochanych jest jednym z najpiękniejszych określeń tego miejsca. Niejedna para wybiera stolicę Francji na podróż po ślubie, aby przeżyć z kochaną osobą romantyczne chwile tuż po uroczystościach zawarcia małżeństwa. Niejednokrotnie też panowie są zdecydowanie właśnie tam poprosić swą wybrankę o rękę, ponieważ pani będąca pod urokiem tego przepięknego miasta zapewne się zgodzi.
Read more >>

Gospodarstwo agroturystyczne pomysłem na biznes

Posted on 18/11/2020 8:29am
Poznań
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Agroturystyka to dobry pomysł na ponadplanowy przychód dla każdego rolnika, ale także dla każdego, kto chce zainwestować w wypoczynek na wsi.


Agroturystyka Rowy jest coraz to bardziej popularną formą odpoczynku, w szczególności dla rodzin z potomkami, ludzi zapracowanych, zmęczonych hałasem wielkich miast jak też potrzebujących odpocząć w spokoju, na łonie natury.
Read more >>

Rzeczy, które należałoby zakupić w sklepie z rowerami, jeśli planuje się odnowić rower.

Posted on 17/11/2020 11:35am
mostek
Author: Glory Cycles
Source: http://www.flickr.com
Będą te rzeczy, które trzeba zakupić w sklepie z częściami do rowerów, podczas gdy chce się odnowić własny jednoślad o jakich faktycznie nie można zapomnieć. Stanowią bowiem one najważniejszą oś roweru i gdy się je zakupi to potem nie będzie potrzeby się przejmować tym, że coś będzie zrobione nie tak jak powinno. Zazwyczaj osoby udające się na tego typu zakupy świetnie orientują się w tym, co muszą zakupić, a jeżeli będą mieć najmniejsze chociaż wątpliwości to każdorazowo mają możliwość zapytać o poradę osoby w większym stopniu w tym doświadczone.
Read more >>

W jakie miejsce opłaca się pojechać na wakacje? Czemu warto latać w dalsze trasy z większych portów lotniczych?

Posted on 05/11/2020 7:54am
miasto
Author: Anton S.
Source: http://www.flickr.com
Gdzie warto wybrać się na urlop? To pytanie pojawia się każdego roku i na pewno wymaga pewnego przemyślenia. Jeśli dokładnie to wszystko zaplanujemy to takie wakacje z pewnością się udadzą. Z innej strony wybór jest tak duży, iż czasem trudno się zdecydować i mieć pewność, że takie wakacje pozytywnie zapamiętamy.
Read more >>

Wypad z polecanym biurem podróży - najważniejsza jest organizacja

Posted on 05/11/2020 7:43am
Fuerteventura, Hiszpania
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Jesteś Polakiem, a Polacy mają niełatwo. Niełatwo u nas o dobrą pracę, niezbędne są oszczędności w domowych wydatkach, liczenie złotówek i ciągła troska o grubość domowego portfela. Zwykle niełatwo lubić swoją posadę, a jak już się ją polubiło, prawdopodobnie nie przynosi spodziewanych zarobków.
Read more >>

Wiele hoteli w Łodzi posiada wspaniałą propozycję dla firm czy też instytucji na zrobienie konferencji z możliwością noclegu i posiłku

Posted on 03/11/2020 1:24pm
hotel
Author: Effective PR
Source: Effective PR
Przedsiębiorstwa czy różne instytucje szukające miejsca na zorganizowanie narady częstokroć poszukują w miejscach, gdzie będzie szansa zorganizowania posiłku czy też noclegu dla uczestników konferencji. Hotele w Łodzi często mają kapitalną ofertę dla firm czy też innych instytucji, ponieważ posiadają sale na zorganizowanie sympozjów, a także wygodne pokoje oraz mogą zorganizować posiłek biznesowy czy też szwedzki stół z napojami oraz słodyczami.
Read more >>

Dlaczego dobrze jest spędzić letni wypoczynek w Kołobrzegu

Posted on 03/11/2020 9:03am
urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie morze ściągają miliony turystów. Przyczyna jest jedna. W całej Europie nie ma takich plaż jak tutaj. Szerokich, białych i z delikatnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba podróżować do Hiszpanii czy na Malediwy, aby na własnej skórze poczuć gorące słońce i nacieszyć się pięknymi widokami.
Read more >>

W jaki sposób możemy spędzać majówkę

Posted on 01/11/2020 7:37am
Po ciężkiej zimie nadeszła wreszcie słoneczna wiosna. Synoptycy zapowiadają, że w trwającym roku dni majówkowe będą słoneczne. Polacy gremialnie wyruszą na urlop, by radować się gorącem. Dla czytelników, którzy jeszcze nie wybrali, gdzie zamierzają pojechać na dni urlopowe, dajemy ten oto artykuł. Opisujemy w nim 3 interesujące kierunki, które trzeba wziąć pod uwagę.
Read more >>

Wakacje w siodle - doskonały pomysł na wypoczynek dla naszych dzieci

Posted on 31/10/2020 8:36am
hipoterapia
Author: Craig Sunter
Source: http://www.flickr.com
Letnie ferie w towarzystwie zwierzaków to doskonały pomysł na wypoczynek dla naszych pupili, szczególnie, kiedy twoje dzieci już kochają konie.


Wypoczynek pośród uroczej przyrody, spokoju oraz aktywnego sportu, tak właśnie wyglądają sportowe obozy jeździeckie.
Read more >>

Jazda konna - dlaczego warto uprawiać wspomniany sport?

Posted on 31/10/2020 8:06am
praca - fotografijka
Author: Richard Grandmorin
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach silnie akcentuje się wagę czynnego trybu życia. Rzeczona tematyka, regularnie gości w naszych środkach społecznego przekazu jak również dyskusji prowadzonej na forum publicznym.
Read more >>

Ustka - doskonały pomysł na wakacje 2014

Posted on 31/10/2020 8:05am
Sopocka plaża
Author: maciekbor
Source: http://www.flickr.com/
Fantastycznie usytuowany, nadmorski kurort wypoczynkowy, mający także długotrwałą tradycję uzdrowiskową, w którym nieciężko o wygodne hotele. Ustka, bo o niej mowa to też atrakcyjne zabytki i obiekty muzealne a także pozytywny mikroklimat i świetne warunki naturalne. Właśnie te argumenty powodują, że Ustka należy do istotnie najbardziej znanych miejscowości wakacyjnych wybieranych na wczasy dwa tysiące czternaście w Polsce.
Read more >>

Całkiem inny urlop. Podróżowanie bez zwiedzania – jak poznać świat od kuchni?

Posted on 29/10/2020 8:08am
Portugalia
Source: pixabay.com
Najczęściej wyjazdy do krajów europejskich oznaczają zwiedzanie popularnych zabytków w stolicach państw, jakich spis znamy z lekcji geografii. Ale wiele osób patrzy na kraje, jakie odwiedza, w inny sposób. Ludzie chcą poznać tubylców i kulturę, zrobić coś razem z rodzimymi mieszkańcami, a nie tylko zwiedzić miejsca uznane za warte zwiedzenia.
Read more >>

Z jakiego powodu dobrze jest wybrać Zatokę Pucką? Czego tam możemy oczekiwać?

Posted on 27/10/2020 8:13am
relaks w Polsce
Author: Elroy Serrao
Source: http://www.flickr.com
Zatoka Pucka nie jest tak znana jak na przykład Gdańska czy Sopotu, lecz jednak to bardzo popularny, miły akwen przeznaczony dla plażowiczów. turyści jednak bardzo często tego nie dostrzegają a więc miast wybrać lepsze miejsce na wypoczynek - nad zatoką, decydujemy się na gwarne i komercyjne plaże.


A przecież zalet spędzenia czasu w Zatoce Puckiej będzie naprawdę wiele, na przykład innymi to, że woda tam będzie zawsze nieco większa niż po prostu morzu.
Read more >>

W jakiej kwocie noclegi Pobierowo nam zaoferuje?

Posted on 24/10/2020 8:00am
akwedukt
Author: By RaSeLaSeD - Il Pinguino
Source: www.flickr.com
Nad morzem istnieje wiele przeróżnych miejscowości, w których możemy się zameldować, przez to trzeba się namyślić, która z nich okaże się być dla nas odpowiednia.
Read more >>