Końska dawka aktualności

Konie i podróże to dwie pasje, które staramy się połączyć. Śledźcie nasze zmaganie w podróży.

W jakie miejsce opłaca się pojechać na wakacje? Czemu warto latać w dalsze trasy z większych portów lotniczych?

Posted on 16/09/2016 1:39pm
miasto
Author: Anton S.
Source: http://www.flickr.com
W jakie miejsce warto wybrać się na wakacje? To pytanie pojawia się co roku i na pewno wymaga pewnego przemyślenia. Gdy dobrze całość rozplanujemy to nasze wakacje na pewno będą dobre i udane. Z drugiej strony wybór jest taki duży, że czasem trudno się zdecydować i mieć pewność, że takie wakacje będą warte pozytywnego zapamiętania.
Read more >>

Najtrafniejszy pomysł na wypoczynek? Udaj się na Mazury.

Posted on 18/07/2016 9:53am
wakacje - wyobrażenie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, nasi rodacy mają bardzo wiele opcji urlopowych. Ci najmocniej ciekawi świata udają się na dalekie kontynenty, takie jak Australia. Osoby, które uwielbiają zwiedzać wielkie metropolie, wybierają opcje niedrogich lotów do europejskich stolic. Wciąż sporo rodzin także preferuje nasze Bałtyckie wybrzeże, najlepiej bawiąc się właśnie tam. Lecz ostatnimi czasy, dużo turystów, także z zagranicy, wybiera jako miejsce wczasów Pojezierze Mazurskie. Nic w tym zaskakującego, jest to bowiem jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie.
Read more >>

Pomysł na urlop - sprawdź na ten temat więcej

Posted on 20/06/2016 10:20am
Warszawa
Source: pixabay.com
Macie już przemyślany urlop? A być może lubicie planować na ostatnią chwilę? Przygotowałam dzisiaj dla Was 2 pomysły na wymarzone wakacje. Pierwszym jest Lwów, gdzie pamiątki historii są na każdym niemalże rogu.
Read more >>

Niemcy - praca

Posted on 17/06/2016 10:34am
nowoczesny autokar
Author: Alexandre Prévot
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu obcokrajowców Niemcy posiadają doskonałe warunki pracy. Jest tak faktycznie, jako że niemieccy pracownicy cieszą się jednymi z najwyższych zarobków na świecie, przychylną strategią państwa, a w poniektórych sektorach przemysłu godziny pracy zostały ograniczone do trzydziestu pięciu godzin tygodniowo, przy 30 dniach wolnych od pracy rocznie. Z innej jednakże strony, Niemcy cierpią wielkie bezrobocie (około 12%), głównie strukturalne podyktowane ścisłą regulacją rynku zatrudnienia a także przekształcającą się naturą niemieckiej gospodarki.
Read more >>

Czy najkorzystniej spędzić czas w Kołobrzegu? Czy wakacje w takim mieście to bardzo dobry pomysł?

Posted on 16/06/2016 10:01am
Gdy zbliżają się wakacje to odczuwamy niezbyt miły stan oczekiwania. Objawia się on tym, iż nie można się doczekać, jak w końcu skończymy pracę i wybierzemy się na upragnione wakacje. To wspaniały czas, jak w końcu można zapomnieć o wszystkich kłopotach i oddać się wyłącznie przyjemności, zwłaszcza jak wyjeżdżamy do tak interesującego ośrodka miejskiego jak Kołobrzeg.
Read more >>

Rozsądne zakupy odzieżowe. Gdzie dostaniemy fajne obuwie?

Posted on 15/06/2016 3:49pm
udane zakupy
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com
Trafione zakupy poprawiają samopoczucie zarówno paniom, jak i mężczyznom. Bywa, że mała rzecz z niedrogiego sklepu oddziałuje terapeutycznie, z czym zgodzi się każdy, kto pod wpływem impulsu zafundował sobie nowy case na komórkę lub figlarny kubek. Mimo to zakupy odzieżowe lepiej zaplanować, zwłaszcza kiedy nie chcemy spędzić całego dnia w galerii handlowej i wyjść z pustymi rękami.
Read more >>

Nasz kraj obfituje w niezwykle malownicze zakątki, które doceniamy nie tylko my rodacy, ale też nasi zagraniczni sąsiedzi. Chętnie je odwiedzają co jest najlepszym dowodem na to, że tworzymy dobry klimat, zachęcający do powracania do nas.

Posted on 08/06/2016 10:38am
szklarska-poręba-hotele-obrazek
Author: Karol K
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w niezwykle uroczym państwie i to powinno cieszyć. Wspaniałe usytuowanie w środku Europy, morze na północy, na południu góry, wiele terenów nizinnych i tak samo dużo z krajobrazem pagórków . To wszystko sprawia, że śmiało jesteśmy w stanie rywalizować oczywiście na miarę swoich możliwości z zagranicznymi kurortami .
Read more >>