Końska dawka aktualności

Konie i podróże to dwie pasje, które staramy się połączyć. Śledźcie nasze zmaganie w podróży.

W jakie miejsce opłaca się pojechać na wakacje? Czemu warto latać w dalsze trasy z większych portów lotniczych?

Posted on 16/09/2016 1:39pm
miasto
Author: Anton S.
Source: http://www.flickr.com
W jakie miejsce warto wybrać się na wakacje? To pytanie pojawia się co roku i na pewno wymaga pewnego przemyślenia. Gdy dobrze całość rozplanujemy to nasze wakacje na pewno będą dobre i udane. Z drugiej strony wybór jest taki duży, że czasem trudno się zdecydować i mieć pewność, że takie wakacje będą warte pozytywnego zapamiętania.
Read more >>

Lato to okres wczasów i tak rozsławionego w naszym kraju grillowania

Posted on 08/08/2016 10:27am
fototapety kwiaty
Author: DA
Piękna\Najpiękniejsza pogoda, wydłużone dni i wakacje - to wszystko namawia do przydomowej aktywności nazywanej grillowaniem. Jak ojczyzna obszerna wszyscy choć raz w czasie urlopowym robią grilla dla najbliższych i kolegów. Coraz popularniejsze stają się grille elektryczne, które możemy użytkować nawet na niewielkich tarasach i nie zawadzać sąsiadom.
Read more >>

Najtrafniejszy pomysł na wypoczynek? Udaj się na Mazury.

Posted on 18/07/2016 9:53am
wakacje - wyobrażenie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, nasi rodacy mają bardzo wiele opcji urlopowych. Ci najmocniej ciekawi świata udają się na dalekie kontynenty, takie jak Australia. Osoby, które uwielbiają zwiedzać wielkie metropolie, wybierają opcje niedrogich lotów do europejskich stolic. Wciąż sporo rodzin także preferuje nasze Bałtyckie wybrzeże, najlepiej bawiąc się właśnie tam. Lecz ostatnimi czasy, dużo turystów, także z zagranicy, wybiera jako miejsce wczasów Pojezierze Mazurskie. Nic w tym zaskakującego, jest to bowiem jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie.
Read more >>

Fascynujące wakacje na Kubie - atrakcyjna oferta biur podróży.

Posted on 08/07/2016 12:21pm
Kuba
Author: Roderick Gray
Source: http://www.flickr.com
Słoneczna Kuba to prawdziwy raj na ziemi. Jest ona szeroką atrakcja dla turystów, jacy entuzjastycznie przyjeżdżają na Kubę na urlop i wczasy. Kuba ma wiele do zaoferowania, znajdują się tu spore plaże, śliczne błękitne morze i mnogość atrakcji. Na Kubie nie brak luksusowych kurortów, w których zdołamy się zatrzymać, a samą wycieczkę zdołamy zarezerwować za pośrednictwem biura podróży.
Read more >>