Końska dawka aktualności

Konie i podróże to dwie pasje, które staramy się połączyć. Śledźcie nasze zmaganie w podróży.

Najtrafniejszy pomysł na wypoczynek? Udaj się na Mazury.

Posted on 18/07/2016 9:53am
wakacje - wyobrażenie
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych realiach, nasi rodacy mają bardzo wiele opcji urlopowych. Ci najmocniej ciekawi świata udają się na dalekie kontynenty, takie jak Australia. Osoby, które uwielbiają zwiedzać wielkie metropolie, wybierają opcje niedrogich lotów do europejskich stolic. Wciąż sporo rodzin także preferuje nasze Bałtyckie wybrzeże, najlepiej bawiąc się właśnie tam. Lecz ostatnimi czasy, dużo turystów, także z zagranicy, wybiera jako miejsce wczasów Pojezierze Mazurskie. Nic w tym zaskakującego, jest to bowiem jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie.
Read more >>

Pomysł na urlop - sprawdź na ten temat więcej

Posted on 20/06/2016 10:20am
Warszawa
Source: pixabay.com
Macie już przemyślany urlop? A być może lubicie planować na ostatnią chwilę? Przygotowałam dzisiaj dla Was 2 pomysły na wymarzone wakacje. Pierwszym jest Lwów, gdzie pamiątki historii są na każdym niemalże rogu.
Read more >>

Niemcy - praca

Posted on 17/06/2016 10:34am
nowoczesny autokar
Author: Alexandre Prévot
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu obcokrajowców Niemcy posiadają doskonałe warunki pracy. Jest tak faktycznie, jako że niemieccy pracownicy cieszą się jednymi z najwyższych zarobków na świecie, przychylną strategią państwa, a w poniektórych sektorach przemysłu godziny pracy zostały ograniczone do trzydziestu pięciu godzin tygodniowo, przy 30 dniach wolnych od pracy rocznie. Z innej jednakże strony, Niemcy cierpią wielkie bezrobocie (około 12%), głównie strukturalne podyktowane ścisłą regulacją rynku zatrudnienia a także przekształcającą się naturą niemieckiej gospodarki.
Read more >>

Czy najkorzystniej spędzić czas w Kołobrzegu? Czy wakacje w takim mieście to bardzo dobry pomysł?

Posted on 16/06/2016 10:01am
Gdy zbliżają się wakacje to odczuwamy niezbyt miły stan oczekiwania. Objawia się on tym, iż nie można się doczekać, jak w końcu skończymy pracę i wybierzemy się na upragnione wakacje. To wspaniały czas, jak w końcu można zapomnieć o wszystkich kłopotach i oddać się wyłącznie przyjemności, zwłaszcza jak wyjeżdżamy do tak interesującego ośrodka miejskiego jak Kołobrzeg.
Read more >>

Rozsądne zakupy odzieżowe. Gdzie dostaniemy fajne obuwie?

Posted on 15/06/2016 3:49pm
udane zakupy
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com
Trafione zakupy poprawiają samopoczucie zarówno paniom, jak i mężczyznom. Bywa, że mała rzecz z niedrogiego sklepu oddziałuje terapeutycznie, z czym zgodzi się każdy, kto pod wpływem impulsu zafundował sobie nowy case na komórkę lub figlarny kubek. Mimo to zakupy odzieżowe lepiej zaplanować, zwłaszcza kiedy nie chcemy spędzić całego dnia w galerii handlowej i wyjść z pustymi rękami.
Read more >>

Nasz kraj obfituje w niezwykle malownicze zakątki, które doceniamy nie tylko my rodacy, ale też nasi zagraniczni sąsiedzi. Chętnie je odwiedzają co jest najlepszym dowodem na to, że tworzymy dobry klimat, zachęcający do powracania do nas.

Posted on 08/06/2016 10:38am
szklarska-poręba-hotele-obrazek
Author: Karol K
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w niezwykle uroczym państwie i to powinno cieszyć. Wspaniałe usytuowanie w środku Europy, morze na północy, na południu góry, wiele terenów nizinnych i tak samo dużo z krajobrazem pagórków . To wszystko sprawia, że śmiało jesteśmy w stanie rywalizować oczywiście na miarę swoich możliwości z zagranicznymi kurortami .
Read more >>

Jadąc na wakacje dobrze jest pomyśleć o rezerwacji ciekawego noclegu.

Posted on 25/05/2016 9:59am
Sopot
Author: tinyfroglet
Source: http://www.flickr.com
Dla znacznej części współczesnych ludzi sezon urlopu jest nadzwyczaj istotny. Pragną spędzić go w ładnym miejscu, gdzie niezaprzeczalnie odpoczną i nabiorą siły na następny rok. Co ciekawe, coraz nagminniej postanawiamy spędzać wakacje nad polskim morzem, a to bez wątpienia cieszy posiadaczy pensjonatów, hoteli i pozostałych miejsc proponujących przeróżną rozrywkę. Nie można ukryć, że nocleg w przyjemnym miejscu potrafi bardzo wpłynąć na nasze zadowolenie z wypoczynku.
Read more >>

Wyśmienite wakacje w przepięknych górach

Posted on 25/05/2016 9:21am
Bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Coraz szybciej zbliża się czas wakacyjny, bardzo wyczekiwany przez społeczeństwo. W dniu dzisiejszym istnieje multum perspektyw wyboru znakomitego miejsca na relaks i odpoczynek po całym roku pracy. Istnieje dużo ofert namawiających do wyprawy w nawet najodleglejsze zakątki świata. Trzeba zastanowić się więc, by wybrać taką, która stanie się spełnieniem marzeń.
Read more >>

Rower w samolocie możemy mieć zapakowany

Posted on 24/05/2016 9:05am
samolot
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Czy planujemy lecieć samolotem?

Kiedy wybierając się w podróż planujemy przelot samolotem, to na pewno powinniśmy szukać w jakich liniach będziemy mieć najkorzystniej, tak by taki lot naprawdę nam się opłacał. Co więcej potrzeba tutaj wiedzieć, że takie linie mogą nakładać różnorakie limity co do wymiaru oraz wagi bagażu jaki ze sobą weźmiemy, przez to właśnie tak istotne okazuje się być to, żeby wszystko spokojnie porównywać, by potem na lotnisku nie doznać niemiłych niespodzianek.
Read more >>

Jakie miejsce wytypować na urlop nad krajowym morzem?

Posted on 23/05/2016 10:28am
Promenada nad Bałtykiem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
Należy mieć świadomość co do tego, że do wakacji pozostało naprawdę trochę czasu, mimo wszystko już w tej chwili sporo osób chce planować, gdzie je będzie chciało spędzać. Pomimo wszystko bardzo chętnie wybieraną destynacją turystyczną na terenie Polski jest wybrzeże Bałtyku, w tym Mierzeja Wiślana.
Read more >>

Wyposażenie dla hoteli musi okazać się być na odpowiednim poziomie

Posted on 16/05/2016 8:43am
łóżka w pokoju hotelowym
Author: Rory Finneren
Source: http://www.flickr.com
Właściwie zaaranżowany hotel to podstawa

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że odpowiednio przygotowane pokoje hotelowe, wspaniale urządzone łazienki oraz korytarze, a także sympatyczna i pomocna obsługa mają szansę powodować, że nasz hotel wciąż będzie się radował wielką liczbą gości, przez co, będziemy posiadali świadomość, że będzie w stanie na siebie zarabiać. Przez to tak istotne jest to, aby wszystko dokładnie obmyślić, ponieważ jedynie wtedy możemy stać się pewni, że całe to przedsięwzięcie nam się uda.
Read more >>