Końska dawka aktualności

Konie i podróże to dwie pasje, które staramy się połączyć. Śledźcie nasze zmaganie w podróży.

Wczasy Pobierowo

Posted on 06/05/2021 8:18am
festiwal
Author: Damian Gadal
Source: http://www.flickr.com
Niebawem wakacje i jak co roku nad krajowe morze wyjeżdżają tłumy turystów, szczególnie z dziećmi. Spośród wielu pięknych miejscowości nadmorskich warto wyłonić Pobierowo.


To miasteczko uważane jest za jedną z najpiękniejszych nadmorskich miasteczek w naszym kraju.
Read more >>

Wiele hoteli w Łodzi posiada wspaniałą propozycję dla firm czy też instytucji na zrobienie konferencji z możliwością noclegu i posiłku

Posted on 06/05/2021 7:45am
hotel
Author: Effective PR
Source: Effective PR
Przedsiębiorstwa czy też inne organizacje poszukujące punktu na zorganizowanie sympozjum nierzadko poszukują w punktach, gdzie będzie sposobność zorganizowania posiłku czy noclegu dla gości konferencji. Hotele w Łodzi często posiadają doskonałą ofertę dla firm czy też różnych instytucji, ponieważ posiadają sale na zrobienie treningów, a także luksusowe pokoje oraz mogą zorganizować posiłek biznesowy czy też szwedzki stół z napojami i słodyczami.
Read more >>

Niby każdy wie, na czym polega pojęcie prawa, lecz czasami nie mamy pełnego zrozumienia tematu

Posted on 05/05/2021 7:43am
na pokładzie samolotu
Author: Matt Popovich
Source: http://www.flickr.com
Prawo jest po to, żeby w razie niedotrzymania danych obietnic była jeszcze możliwość rekompensaty. Tak dosyć luźna teoria, której nie znajdziecie w żadnym naukowym opracowaniu mówiącym o przepisach, odnosi się do praktycznie każdej sfery naszej egzystencji. Wszyscy to świetnie pojmujemy i zdajemy sobie sprawę z tego, iż w każdej dziedzinie powinny nam przysługiwać odpowiednie prawa. W porządku, ale jak to wygląda w rzeczywistości?
Read more >>

Parę dni urlopu w centrum Polski? Dlaczego nie!

Posted on 04/05/2021 7:42am
Hotel
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Upały, piękne dni i niesamowite słońce. Do tego urlop. Czego chcieć więcej? Chociaż zdecydowana większość rodaków wybiera się za granicę, warto pamiętać o naszym wspaniałym kraju. Czy poznaliśmy go wystarczająco dobrze? Poza morzem oraz Tatrami, jest tu mnóstwo miejsc do poznania. Wystarczy wybrać się do centralnej części Polski. Jesteś pewny, że nie ma w niej nic ciekawego? Jesteś w ogromnym błędzie.
Read more >>

Grecja - w 2014 roku to tam warto pojechać - nasz przewodnik

Posted on 01/05/2021 8:22am
grecja
Author: DODO DODO
Source: http://www.flickr.com
Wielce fajnie jest odkrywać inne kraje. Co prawda polskim górom, miejscowościom nad Bałtykiem, mazurskim jeziorom bądź tak urokliwym miejscowościom jak Sandomierz bądź Kraków nic nie brakuje, to jednak czymś typowym jest pragnienie odkrycia choćby Włoch, Tunezji czy Kanady - kto nie chce odkrywać nowych kultur?
Read more >>

Praga w 3 dni? Z nami zobaczysz najważniejsze miejsca tego niezwykłego miasta, dlatego już dzisiaj zacznij przygotowania do wyjazdu

Posted on 29/04/2021 12:46am
Praga
Author: Davis Staedtler
Source: http://www.flickr.com
Na pewno często myślałeś, gdzie wybrałbyś się, mając oszczędzone pieniądze. Niewątpliwie byłyby to dalsze wyjazdy, na przykład Pekin czy Nowy York. Ale wcale nie potrzeba jeździć tak daleko, aby doznać wyjątkowych wrażeń oraz naprawdę wiele zobaczyć. Dobrym wyborem, jaki nie wymaga takich funduszy, są podróże do naszych sąsiadów, np. do Czech. Praga to naprawdę piękne zabytki oraz miejsca, na jakie wystarczą już trzy dni, by się nimi cieszyć.
Read more >>

Super miejsce , by spędzić wolny czas

Posted on 28/04/2021 10:53pm
turyści w górach
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy żeby dłuższy weekend był rzeczywiście cudowny, idealną opcją będzie wypad w góry. Co najfajniejsze nie ma znaczenia pora roku. W górach ciągle jest pięknie i zawsze znajdą się powody do zachwycania się. Na dodatek zawsze znajdziemy również idealne miejsce na noclegi na długi weekend. Wystarczy tylko porządnie się porozglądać i znaleźć miejsce, które będzie nam odpowiadać ze względu na lokalizację i standard.
Read more >>

Interesujące konferencje oraz wycieczki narciarskie – tylko w Tatrach

Posted on 28/04/2021 10:21pm
krajobraz tatrzański
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
W wolnym czasie z pewnością warto teraz odpocząć w miłym górskim otoczeniu. Nie ma nic ciekawszego, niż czerpać świeżego tatrzańskiego powietrza, posmakować znakomitej górskiej wody oraz wybierać się na wycieczkę kolarską lub na narty – jest to nie tylko niezrównana rozrywka, ale również doskonała okazja na zadbanie o swą sylwetkę.
Read more >>

Całkiem inny urlop. Podróżowanie bez zwiedzania – jak poznać świat od kuchni?

Posted on 28/04/2021 10:09pm
Portugalia
Source: pixabay.com
To dość popularny pogląd, iż wyprawy do państw europejskich oznaczają zwiedzanie modnych miejsc zabytkowych w stolicach państw, jakich spis kojarzymy z lekcji geografii. Lecz wiele osób patrzy na kraje, które odwiedza, w całkiem inny sposób. Chce poznać drugiego człowieka i kulturę, dokonać czegoś razem z tubylcami, a nie tylko zobaczyć miejsca uznane za warte zwiedzenia.
Read more >>

Cudny urlop nad polskim morzem

Posted on 28/04/2021 8:46pm
noclegi niechorze
Author: Tatralandia
Source: www.tatralandia.sk
Każdy, choć raz, powinien udać się nad bałtyckie morze latem. Dużo zieleni, zdrowe powietrze oraz piaszczyste plaże, to walory, jakie rokrocznie kuszą wielu turystów. Dobrze jest dobrej kwatery poszukać odpowiednio wcześnie.


Jest wiele nadmorskich miejscowości.
Read more >>

Hotel w kołobrzegu dla wczasowiczów

Posted on 28/04/2021 8:08pm
bus
Author: Arnaud Abadie
Source: http://www.flickr.com
Hotel w kołobrzegu odwiedzany jest na ogół przez urlopowiczów gdy zbliżają się wakacje. W pozostałych okresach roku tego typu hotel odwiedzają osoby, które przyjechały do wspomnianego miasta w celach rodzinnych czy też zawodowych.
Read more >>

Gdzie szukać najkorzystniejszych ofert noclegów

Posted on 28/04/2021 8:00pm
kazimierz dolny
Author: Marek i Ewa Wojciechowscy
Source: http://www.flickr.com
Wakacje powinny być czasem zabawy czy odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnorako. Nie zawsze prosto jest wyszukać dobry i niedrogi nocleg w miejscu, jakie bardzo chce się odwiedzić. Jak znaleźć najciekawsze oferty noclegowe, to obecnie dla wielu nadzwyczaj kłopotliwe pytanie.
Read more >>

Gospodarstwo agroturystyczne pomysłem na biznes

Posted on 28/04/2021 7:42pm
Poznań
Author: evoonia
Source: http://www.flickr.com
Agroturystyka to świetny pomysł na dodatkowy przychód dla każdego rolnika, lecz również dla każdego, kto pragnie zainwestować w wypoczynek na wsi.


Agroturystyka Rowy jest coraz to bardziej popularną formą wypoczynku, w szczególności dla rodzin z maluchami, osób zapracowanych, zmęczonych hałasem dużych miast jak też chcących wypocząć w ciszy, na łonie przyrody.
Read more >>