Akcesoria wojskowe dostępne online - saperki oraz kombinierki Leatherman.

Posted on 29/01/2020 7:44am

W sklepie online z militariami do kupienia m.in saperki i kombinierki - multitool leatherman.
W sklepie online dostępne są małe, lekkie, skręcane saperki z kilofem, kompasem, otwieraczem oraz pokrowcem. Saperki stworzone są przez angielską, renomowaną firmę. Saperki wykonane są z najwyższej jakości stali, pomalowanej farbą co czyni ją odporną na wszelkie warunki pogodowe.Składane saperki stworzone są z wytrzymałego metalu pokrytego warstwą czarnej farby zabezpieczającej.

szpadel
Author: fmckinlay
Source: http://www.flickr.com
Szpadel przymocowany jest do rękojeści za pomocą nitów. Poręczna konstrukcja saperki daje możliwość zminimalizowania wymiarów narzędzia do absolutnego minimum. Saperkę używać można jako motykę po odpowiednim ułożeniu łopatki. Łopata ma 2 krawędzie z ostrą piłką która ułatwia kopanie, a także która umożliwia wycinanie korzeni czy krzaków. Saperka zakończona jest gumowaną rękojeścią które zapewnia wygodny chwyt.W komplecie jest także miękki pokrowiec zapinany na rzep. Po złożeniu saperka chowana jest do pokrowca, który posiada mocne klamry które umożliwiają przymocowanie do pasa lub plecaka. Saperki używać można jako łopaty, kilofa, piły, otwieracza oraz kompasu (kompas wbudowany jest w rękojeść). Saperka przydatna jest w domu, aucie, w ogrodzie, w czasie wycieczki pieszych wędrówek lub na rybach Kombinierka Multitool Leatherman to bestseller tejże firmy. Komfortowe rękojeści, możliwość otwarcia czterech narzędzi bez rozkładania kombinerek w tym 2 jedną ręką oraz dwa gniazda dla wymiennych końcówek śrubokrętów to najważniejsze zalety ulepszonego Multitool Leatherman.noże
Author: Schweiz-Russland
Source: http://www.flickr.com
Konstrukcję i wszystkie narzędzia, wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej, którą poddano profesjonalnej obróbce termicznej, co sprawiło, że każda część ma optymalną do pełnionej funkcji - twardość. Multitool Leatherman to nie tylko funkcjonalność i wytrzymałość, ale też bezpieczeństwo dla dłoni. Ostrze nożowe gładkie, Ostrza ząbkowane, piłę oraz pilnik można otworzyć bez rozkładania kombinerek. Dzięki otworom pod kciuk ostrza można błyskawicznie otworzyć za pomocą jednej ręki. Narzędzia zewnętrzne blokowane są blokadami typu liner-lock, co gwarantuje wygodną obsługę nawet jedną dłonią, pozostałe narzędzia zabezpieczają blokady typu back-lock które są zwalniane przyciskiem w tylnej części kombinerek.Gniazda śrubokrętów z zestawem dwustronnych końcówek różnego typu, gwarantują szeroki zakres prac montażowych jak i naprawę różnorodnego sprzętu.Komfortowe przenoszenie gwarantuje znajdująca się w zestawie kabura oraz odejmowany klips który umożliwia przypięcie kombinierki za paskiem lub [narty z dzieckiem włochy] o krawędź kieszeni. Niska cena i interesujący wygląd czynią z tego typu sprzętów idealny pomysł na prezent przykładowo: .

Tags: narzędzia, wycieczki, nóż, konstrukcja, militaria